Gizlilik Politikası

Bahistotobo.com sitesine giriş yaptığınız da tüm ( gizlilik politikası ) çerez kurallarını kabul etmiş olursunuz. Tabi bu kabul etmiş olursunuz yaptırımı biraz itici gelmiş olabilir ve sizi ürkütmüşte olabilir. Lakin panik yapacak bir durum yok. Kabul etmiş olmanız demek sadece bilgisayarınız da sitemize tekrar giriş yaptığınız da daha hızlı açılmasını sağlamış olursunuz. Bunun dışın da başka bir şey kabul etmiş olmazsınız.

BU sistem tüm dünya ülkelerin de ve bu ülkede bulunan web sitelerinin neredeyse tamamın da var. Bu olaya da gizlilik politikası adı verilmiş.

Gizlilik Politikası

Başka siteler gibi bu gizlik politikası yazısını pek fazla uzatmak istemiyoruz. Uzun uzun yazıp da kafa karıştırmak da istemiyoruz. Bu yüzden çok kısa ve öz anlatalım dedik. Gizlilik politikasının mantığı budur. Tekrar sitemize geldiğiniz de sitemizin daha hızlı açılmasını sağlamasına yarayacak bir şeydir. Bunun dışında size bir etkisi olmaz. Bilgilerim gider öyle olur böyle olur gibi tereddütleriniz ne bizim sitemiz de ne bir başka siteye girdiğinizde olmasın çünkü bu teknik olarak mümkün değil.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir