Totobo İstanbul

İstanbul şehrin de yaşıyor ve kendinize güvenilir bir ana bayi arıyorsanız tam adresinizdesiniz. Öncelikle son zamanlar da neden internet üzerinden totobo bayilerinin bayilik aldığı konusunda bilgi verelim.

Son zamanlar da İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde totobo üzerinden operasyonlar yapılıyor ve bunun çok önemli sebepleri var. Bu sebepleri fark eden bir çok totobo bayisi mahalle arası bayilerinden vaz geçip internet üzerinden bayilik almaya karar veriyor. İşte burada çok doğru karar verdiklerini makalemizin içerisin de bulacaksınız.

Totobo Operasyonları

Eğer takip ediyorsanız totobo’ya operasyon yapıldığın da 20 kişiden yukarıya yapılır. Hiç bir bu rakamların altına operasyon yapılmamıştır. İşte asıl konu burada başlıyor. Çünkü bu operasyonlar genel olarak toplu bir şekilde yapılıyor ve bunun sebebi de takip ediliyor olmaları. Hem teknik hem fiziki takibe takılan bu guruplar kendileri ile çalışan kişileri de riske etmiş oluyor. Yani bu kişiler de takibe takibe takılmış oluyor ve ne yazık ki kendileri de hiç haberleri olmadan bu kişiler ile birlikte yargılanıyor.

Örnekler ile gidecek olursak İstanbul da bir totobo ana bayisinin yapmış olduğu bir hatadan dolayı takibe girdiğini düşünelim. Mesela o ana bayi bir alt bayiye veresiye bayilik verdi ve parasını alamadı, bu bayı mutlaka ödemesini almak için karşı tarafı sıkıştıracaktır ve gerekirse bu kişiyi zorla ödeme yapmaya zorlayacaktır. Yada bir çok insana vermiş olduğu rahatsızlık yüzünden şikayet almış olabilir. Yani kendinizi düşünün birinden bayilik aldınız ve bu kişinin neler ile uğraştığını bilmiyorsunuz. Ama şunu bilin ki o bayi neler yapıyor ise siz de o bayinin yaptıklarından yada o bayinin diğer dağıttığı bayiliklerin neler yaptığının sorumluluklarını yaşıyorsunuz…

İşte bu durum da bir çok bayi internet üzerinden bayilik alıp kimse ile muhatap olmadan kendi ticaretini kendi çevresi ile yapmaya devam ediyor. İşte bu durum bu bayileri doğabilecek bir çok riskten kurtarıyor.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat