Totobo Majestic Safari Slot Oyunu oyna

Her geçen gün totobo slot oyunlarımız arasına bir oyun ekliyoruz. Yeni yeni oyunlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için 7/24 tüm ekip arkadaşlarımız olarak çalışıyor sizlerin yüzünde gördüğümüz mutluluk ile dinlenmiş oluyoruz.

Yine yeniden bir oyun sizlerle . Boming Games/Totobo ve Bahistotobo ortaklığı ile Majestic Safari oyununu geliştirdik. Bu oyun ilk olarak totobo sitesinde yayınlandıktan sonra diğer oyun sitelerine de pazarlanacaktır. Bunu da not olarak belirtmek istedik.

Totobo Slot Oyunu Majestic Safari Oyunu Nasıl Oynanır ? Kazandırır mı 

Öncelikle bu oyunda vahşi yönünüzü serbest bırakmanız gerekecek. Hiç tereddüt etmeden Afrika’nın nefes kesen manzarasında safari yapacaksınız. Savannah’ın kralı yada kraliçesi olmak için hazır mısınız.

Majestic Safari, 5 x 4,  50 sabit ödemeli çok ama çok keyifli bir oyunu oynamak ister ve oynadıktan sonra da bağımlısı olabilirsiniz. Ama sizi bazı konularda uyaralım. Unutmayın bu slot oyunları tamamen bir eğlence amaçlı yapılmıştır. Asla Majestic Safari ve benzeri slot oyunlarının bir geçim kaynağı olabileceğini düşünmeyiniz. Tamam büyük paralar kazanabilirsiniz ama bunun yanında büyük paralar da kaybedebilirsiniz. Sakın olan yerini dolduramayacağınız miktarlarda paralarınızı risk etmeyiniz.

Majestic Safari

oyunun nasıl oynadığının videosuna bakmadan lütfen para yatırımı yapmayınız.

Bir diğer adı ile Vahşi Yaşam Safari oyunun da vicdanınızı bir kenara bırakın. Unutmayın ki karnınızı doyurdukça para kazanabilirsiniz. Aç kaldıktan sonra hep cebinizden para gideceğini unutmayınız. 15 Freee Sping kazanabileceğiniz bu güzel slot oyunun da Savanadayken 3 dağılım altında 10 Sping kazanabilir ve bu ücretsiz 10 bedava hakkınız ile neredeyse bir araba parası kazanabilirsiniz. Binbaşı olmak istiyorsanız bir an önce totobo üyeliği açtırmanızı öneriyoruz. Totobo üyelik için lütfen whatsapp hattımız üzerinden bizim ile iletişime geçiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir