Totobo Rbcard Bayi Kasa

Totobo Rbcard –  Ecard sistemine geri dönüyor. ilk olarak 2010 yılında kullandığımız Totobo RbcardEcard kasa sistemi totobo tarafından yeniden aktif ediliyor. Daha önce kullandığınız bayi panelleri kısa bir süreliğine güvenlik amaçlı devre dışı bırakıldı.

Totobo son zamanlar da Türkiye genelinde eşi benzeri görülmemiş bir siber saldırıya maruz kalıyor. Yaklaşık 1 aydır totobo bayilik panelleri çalışmaz hale geldi. Siber saldırılar direk totobo üzerinden olmasa da totobo bayilerinin kendi yazılımcılarına yaptırdıkları ara panellere yapılıyor.

Totobo resmi sayfasından yaptığı açıklama ile önlem alamayan totobo bayilerinin panellerini durdurma kararı aldı. Bundan sonra totobo direk olarak kendi hazırladığı RBCARD kasaları ile dağıtım yapacağını duyurdu.

Totobo kendi panellerini dağıtacak

Güvenlik açıklarını kapatamayan totobo bayilerinin panellerine sağladığı servis hizmetine son veren totobo bundan sonra kendi yazılımcılarının hazırladığı ve tamamen kendi sunucuların da barınım sağlayan panelleri piyasaya sürecek. Daha önce olduğu gibi panel almak yada kasa almak kolay olmayacak. Totobo’ya yapılan saldırılar sonrası, saldıran kişiler yada gruplar aslında totobo’ya çok büyük iyilik yapmış olduklarının farkına vardıkların da çok geç olacak.

Bir çok totobo bayisi, totobo sitesine yapılan saldırılar sonrasın da işlev görememesinin ardından çok sayıda  bahis sitesini alt bayilerine ve üyelerine sunmuş olsa da 12 yıldır sektör de her zaman kalitesini kanıtlamış totobo sitesin de ısrarcı olmuştur. Totobo üyeleri ve bayileri ısrarlı bir duruş  ile bayilerinden totobo sitesin de oyun oynamak istediklerini belirtmiş.

Bu analizi yapmış olduğumuz anketlerden sonra sizlerle paylaşmak istedik

Son bir ay içerisin de sitemizde yayınladığımız ve ankete katılan  21545 kişiye sorduk, totobo’mu yoksa başka bir sitemi diye ?

%95 totobo cevabı aldık.

RBCARD – ECARD HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN LÜTFEN WHATSAPP ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir