Bir sonraki Totobo Domain Adresi totobo52.com olacak

Herkesten önce öğrenin. Bir sonraki domain totobo52.com olacak. Kendinizi özel hissedin….

4.09.2021 tarihi itibari ile totobo güncel giriş adresi totobo45.com dur. Bundan sonraki aktif olacak adres ise totobo52.com olacaktır. Totobo45.com yasaklandığın da totobo52.com adresinden giriş yapabilirsiniz.

NEDEN TOTOBO GİRİŞLERİ YASAKLANIYOR.

Totobo sitesinin tüm güncel haberlerini ve bilgilerini sitemizden takip edebilirsiniz. TOTOBO girişi yasaklanmadan önce bir sonraki domain bilgilerini sizlere sunuyoruz. 

Bayinizden memnun değilseniz

Anlık yatırım çekim yapmak istiyorssanız

Yüksek yükleme bonusları isterseniz

7/24 yatırım çekim yapabilmek isterseniz

Zaman zaman bonus yarışmalarımıza katılmak isterseniz

ÜYEMİZ OLUN SİZDE KENDİNİZİ ÖZEL HİSSEDİN

Totobo sitesinin giriş adresleri son 3-4 gündür üst üstte kapanıyor ve bunun tek sebebi de Türkiye’de bahis sitelerinin yasal olmamasından dolayı. Belli ki biri yada birileri totobo sitesini seri bir şekilde şikayet ediyor ve bu şikayet doğrultusun da totobo girişleri yasaklanıyor.

TOTOBO sitesinin yeni güncel adresi totobo12.com olmuştur. 7-8-9-10 ve 11 rakamlarının yerine bu rakamları atlayarak totobo12.com olması bir çok üyeyi şaşırtmış olsa da kısa bir süre sonra normale dönmüştür durum

Totobo sitesinin güncel giriş adresi https://totobo7.com oldu. Kullanıcı adınız ve şifreniz değişmeden totobo7.com adresinden giriş yapabilirsiniz.

Totobo domain değiştirdiğin de nelere dikkat etmeli ?

Totobo sitesi Türkiye’de en popüler oyun sitesidir ve bu da beraberin de RİSKLER doğuruyor. Bazı düzenbaz internet dolandırıcıları totobo sitesinin domain adresi değişince sahte web siteleri yaparak totobo üyelerini kendi sitelerine çekerek kullanıcı adlarını ve şifrelerini ele geçiriyor.

Totobo Güncel Giriş Totobo12

  • Google.com üzerinden totobo yazıp aratıtığınız da yeni domain çıkmaz. Totobo7.com olan domain totobo7 yada totobo7 com gibi aramalarınızda google üzerin de hemen çıkmaz. Yeni yönlendirilen domainin google üzerinde güzükmesi 3 günü bulabilir. Bu süre zarfın da bu kötü niyetli kişiler totobo benzeri siteler yaparak sizleri tuzaklarına düşürmek isterler. Bu gibi sahtekarların tuzaklarına düşmemek için dikkat etmeniz gerekenleri hemen aşağıda belirtik.
  1. Google.com üzerinden totobo yazmayınız.
  2. Tarayıcınızı direk olarak totobo7.com yazınız
  3. Siteye kullanıcı adı girmeden önce sayfanın yukarısın da bulunan url adresine yani totobo sitesi diye girdiğiniz sitenin adresine dikkat ediniz.
  4. Totobo7 haricin de başında sonun da ortasın da olabilecek harf veya rakamlara dikkat ediniz

Kısa bir süre önce totobo6.com olan güncel giriş adresi 02 Ağustos 2021 tarihi itibari ile totobo7.com olmuştur. Yine aynı hesap bilgileriniz ile sorunsuz bir şekilde giriş yapabilir oyunlarınıza devam edebilirsiniz.

Peki hep böyle değişecek mi güncel giriş adresleri ?

Son 2 ay içerisin de totobo1.com olan giriş adresi 2-3-4-5-6 ve en son 7 olarak güncellendi. Son zamanlarda sıkça değişmesinin her hangi bir belirgin sebebi yok. Türkiye sınırları içerisin de yayın yapmamız hizmet vermemiz yasal olmadığın dan dolayı hukuki departmanlarca totobo sitesine girişler yasaklanıyor. Bu yasaklanma sürecini engelleme yada uzatma gibi bir durum söz konusu değildir. Totobo olarak elimizden geleni yapıyor olsak da domain yasaklandığı zaman bir başka domaine google.com üzerinde 301 çekerek yönlendirme yapması biraz zaman alıyor. Bu süreç Türkiye bölgesi içerisin de şehir şehir de farklılık gösterebiliyor. Örnek verecek olursak Alanya –  Antalya şehrinden totobo sitesine giriş yapmak siteyen giremezken o esna da başka bir şehir de giriş yapılabiliyor. Bunun sebebi de her şehrin kendine özgü ip adreslerinin olması. Yönlendirme olayı da ip adresleri ile alakalı olduğu için bazı şehirler de yönlendirme süresi 40 dakika ile 240 dakika arasında değişebilir. Bu süre zarfın da  totobo sitesine girişler de sorunlar yaşayabilirsiniz.

Totobo12.com

Totobo sitesinin yeni giriş linki totobo12.com olabilir. Hala henüz netleşmeyen bilgilere göre totobo12.com olması da muhtemel. En son totobo giriş güncel adresini sitemizden takip edebilirsiniz.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir