Wild Vegas

Totobo sitesinin en son gözdesi olan Wild Wild Vegas oyunu ile harika zaman geçirmeye hazır mısınız ? Bahistotobo.com yine sizler için harika bir oyun sunuyor. Bu oyuna bayılacaksınız.

Las Vegas’ı yaşamak çok heyecanlı olacak

Dünya’nın en ünlü Vegas şehrinde göz kamaştıran ışıklara ve vahşi gecelerine hazır olun. Totobo ve Booming Games‘in ortaklığın da hazırlanan bu eşsiz benzersiz oyun ile büyük kazançlar sağlayabilirsiniz.

Totobo Sot oyunları

5×3 20 ödeme çizgili bu harika slot oyununu oynayabilmeniz için yapmanız gereken sadece totobo sitesine ÜYE OL butonuna tıklayarak üye olmak. Wild Vegas oyunun da kazandığınız fişleri iki, üç, dört ve hatta daha fazlasına katlama imkanınız var.

Sizi Aksiyona Boğacak Bir Oyun

3 Yane Scater yani bedava döndürme kazanma olasılığınız var. Bunların birin de 3 diğerin de 6 ve en son olarak da 12 Free Spings ( bedava ) döndürme hakkı kazanabiliyorsunuz. Ve bunun dışın da  bu güzel slot oyunun da bedava döndürme hakkı da satın alabilirsiniz ve kazanma şansınızı daha fazla arttırabilirsiniz.

Sadece bir kaç dakika içerisin de kimlik belgesi olmadan üye olabilir banka veya papara üzerinden para yatırabilir Wild Vegas oyununu oynayabilirsiniz.

Wild Vegas Oyunu Nasıl Oynanır Videolu Anlatım

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir